Semester : 1996-1997 Fall

Quick Access :

Computer Engineering
Faculty of Engineering  ▲ go up
Honor
Simge Alpargun
İbrahim Altıntaş
Kemal Altıntaş
Barış Arslan
Barış Aydınlıoğlu
Hayretdin Bahşi
Ülkü Balcı
Yakup Balkaş
Ahmet Soydan Bilgin
Ahmet Bulut
Berkant Barla Cambazoğlu
Göker Canıtezer
Makbule Filiz Çelik
Atacan Çonduroğlu
Engin Demir
Ayten Dönmez
Emre Erdoğan
Cesim Erten
Hakan Ferhatosmanoğl
Ahmet Yasin Haliloğlu
Gökhan Işık
Nazlı İkizler
Mercan Karahan
Özgür Kılıç
Özgür Koç
Eyüp Sabri Konak
Esin Konakcı
Çağatay Kösoğlu
İbrahim Mescioğlu
Alper Tugay Mızrak
Mahmut Özcan
Mustafa Öztürk
Mutlu Sancaktutar
Mehmet Mirat Satoğlu
Ediz Şaykol
Türker Şen
Nazif Cihan Taş
Aslı Teğmen
Ebru Tezan
Mustafa Tiryaki
Serkan Tosun
Gökçen Tuğsuz
Eda Turan
Turulsan Tursun
Erdal Taner Tümer
Savaş Urhan
Şıh Hüseyin Ülger
Avni Güral Vural
Tuba Yavuz
Selim Yazıcıoğlu
Meliha Yetişgen
Güray Yıldız
Yasin Yılmaz
Barış Yılmazsoy
High Honor
Umut Akgün Açar
Yusuf Akça
İsmail Sengör Altıngövde
Okan Arıkan
Umut Arslan
Mehmet Atalay
Orkut Büyükkökten
Levent Cantürk
İlker Çağırıcı
Barış Eker
Fatih Erol
Funda Ertunç
Özlem İstek
Tamer Kahveci
Onur Karabulut
Burak Kırımer
Zeynep Kızıltan
Okan Kolak
Haşim Sak
Esra Satıroğlu
Sezgin Sucu
Metin Şenkal
Umut Topkara
Murat Tuncer
Bora Uçar
Serdar Ünal
Gülay Ünel
Mahmut Yıldırım
Cemal Yılmaz
Hacı Mehmet Yüksel

Electrical and Electronics Engineering
Faculty of Engineering  ▲ go up
Honor
Özgür Barış Akan
Mustafa Akbaş
Özdemir Akın
Güner Aktürk
Narter Arı
Tarık Arıcı
Mustafa Arısoylu
Gökçen Arkalı
Alaeddin Ahmet Aydıner
Ahmet Murat Bağcı
Ersin Bayram
Mohamed Khames Benhadj Miled
Engin Benli
Özgür Çetin
Erol Değim
Ümit Doğan Demir
Oğuz Demirci
Pınar Demirel
Zeynep Dilli
Belma Doğdaş
Salih Ergüt
Ersin Esen
Kerim Fouli
Ülkü Gülmez
Cantürk İşçi
Yasin Kahramaner
Bilge Karabacak
Bilge Karaçalı
Kerem Karadayı
Ulaş Karakoç
Egemen Değer Kavak
İlker E Kayhan
Onur Kesten
Ufuk Kılınç
Alpay Koç
Mehmet Koyutürk
Egemen Kurdoğlu
İsmail Erdinç Mutlu
Selma Mutlu
Melih Odabaş
M.Mustafa Özdal
Mustafa Özdemir
Murat Ersin Özgüler
Özlem Özgün
Hatice Dicle Öziş
Ozan Solmaz
Cem Şahin
Burak Şimşek
Duygu Tosun
Mejdi Trimeche
Süleyman Turhanoğulları
Ahmet Erdem Ültanır
Eray Yatgın
İbrahim Yavuz
Serkan Yeşildağ
İsmail Yılmaz
Tolga Yurga
Rabii Zaibi
High Honor
İbrahim Akıncı
Akın Aktürk
Yeliz Akyıldız
Süleyman Altundaş
Haluk Altunel
Mehmet Serkan Apaydın
Evren Asma
Hasan Fehmi Ateş
Engin Avcı
Zafer Aydın
Dilara Bağdat
İsrafil Bahçeci
Aziz Ümit Batur
Barış Bayram
Volkan Cevher
Mehmet Utku Çelik
Sinem Çöleri
Osman Burak Demiroğlu
Özkan Dikmen
Andaç Dönmez
Ali Özer Ercan
Osman Çınar Eren
Burhan Gülbahar
Seçin Günçavdı
Mehmet Gündüz
Bahadır Kürşat Güntürk
Öztan Harmancı
Nejat Kamacı
Onur Kaya
Alper Kiraz
Okan Koçak
Süleyman S Kozat
Ulaş Can Kozat
Şeref Burak Özaydemir
Aydoğan Özcan
Barış Selçuk
Burak Subaşı
Sedat Şengül
Mehmet Tekkaya
Bertan Tezcan
Deniz Yavuz Tokgöz
Emrah Tomur
İsmail Baha Tutar
Dursun İlhan Tüfekçi
Haluk Uçar
Levent Yakay
Deniz Derviş Yavuz
Ali Ekber Yılmaz

Industrial Engineering
Faculty of Engineering  ▲ go up
Honor
Hüseyin İnan Acılıoğlu
Ulaş Akküçük
Ceyhan Arık
Ceyhan Arıkan
İlker Arslan
Ali Ataksoy
Osman Tuncay Aydaş
Tolon C Aydos
Serkan Ayvaz
Niyazi Onur Bakır
Abidin Barış Başeğmez
Halil Bayrak
Onur Boyabatlı
Köksal Büyükelyas
Ramazan Erkan Ceylan
Gökhan Çal
Mehmet Sinan Çam
Ali Cemil Çavdar
Erdem Çelik
Mustafa Kemal Çetin
Kemal Emre Darıcı
Yusuf Demiral
Nilay Dönmez
Yılmaz Düşünür
Sertan Eratay
Güneş Erdoğan
Bilal Ertürk
Egemen Genç
Tolga Genç
Alper Göçer
Mahmut Ali Gökçe
Selçuk Gören
Ömer Güneş
Mustafa Ç Gürbüz
Ümit Gürkan Gürün
Başar Horasan
Taylan İlhan
Yasin Kahramaner
Osman Karslıoğlu
İlker E Kayhan
Berrin Keyik
Bora Kolfal
Sibel Koral
Fatih Mutlu
Sibel Öçal
Genco Ödevci
Serhan Özhan
Barış Pazarbaşı
İrfan Barış Rendeci
Ercan Sakarya
Habib Salkaya
Ömer Selvi
Tuba Senger
Hakan Serçe
Oğuzhan Sertsarı
Kağan Seymenoğlu
Ayşe Soydemir
Hasan Şen
Burak Şimşek
Mustafa Tacettin
Gülçehre Temel
Yalçın Terlemez
Hakan Tezel
Adem Tok
Ayşegül Toptal
Uğur Torun
Ahmet Cem Torunoğlu
Tahsin Tuna
Adil Can Türkben
Şelale Tüzel
Akıner Tüzüner
Bülent Ünel
Onur Yetkinel
Özgür Yılmaz
Tuğrul Yılmaz
Banu Yüksel Özkaya
High Honor
Özlem Akpınar
Burak Ali Aksu
Nihat Altıntaş
Kürşad Asdemir
Barış Ata
Rahşan Bozkurt
Selin Cerav
Can Çakıroğulları
Eylem Düzgün
Hasan Erdal
İbrahim Erkmen
Burkay Genç
Orhan Göçer
Evrim Didem Güneş
Sinan Gürel
Filiz Gürtuna
Çağrı Haksöz
Murat Özgür Kara
Özgür Kaya
Sündüz Keleş
Ömer Batuhan Kızılışık
Oğuz Kolbaşı
Rabia Köylü Kayan
Serkan Nalbant
Burcu Özçam
Hüseyin Bilal Pandul
Ali Kemal Parlaktürk
Kamil Umut Sargut
Gökhan Sarı
Barış Selçuk
Şükrü Tutak
Azize Demet Türkay
Akın Tüzün
Aydın Ünal
Hande Yaman
Hesna Müge Yayla
Emre Alper Yıldırım
Rafet Yıldırım
Hikmet Can Yılmazsoy

Physics
Faculty of Science  ▲ go up
Honor
Fatih Akdemir
Hatice Altuğ
Kaan Atak
Barış Çetin
Ekrem Demirel
Hacı Bayram Erdem
Hüseyin Gökcan
Oğuzhan Gürlü
Mehmet Reha Özalp
Özgür Türel
Mithat Ünsal
Erhan Yenilmez
Hasan Yüksel
High Honor
Taner Akgün
Engin Avcı

Chemistry
Faculty of Science  ▲ go up
Honor
Avni Anıl Arğun
Erkan Ziya Çiftlikli
Mustafa Demirplak
Hacı Bayram Erdem
Emrah Özensoy
High Honor
Özgür Birer
Nurettin Demirdöven
Tanyel Kızıltepe
Serhan Öztemiz

Mathematics
Faculty of Science  ▲ go up
Honor
Muhammed Altun
Yalın Fırat Çelikler
Nesrin Çolak
Ayşe Mutlu Derya
Seçil Gergün
Aliekber Gürel
Caner Kazancı
Yasin Özçelik
Hilal Şimşek
High Honor
Feryal Alayont
Burhan Biner
Aybike Çatal
Naci Aytek Erdil
Mehmet Nail Eriş
Uğur Madran
Han Nazmi Özsöylev
Ahmet Tarık Sınanmış
Bayram Yenikaya

Molecular Biology and Genetics
Faculty of Science  ▲ go up
Honor
Fatih Akdemir
Murat Çokol
Emek Demir
Salih Sılay Koçer
Navdar Sever
Turgay Tekinay
Tolga Turan
High Honor
Ayşe Begüm Aslantaş
Barış Bingöl
Sevinç Ercan
Fazıla Pınar Erciyaş
Sıla Konur
Bilge Özaydın
Engin Özkan
Devrim Pesen

Management
Faculty of Business Administration  ▲ go up
Honor
Bekir Akdemir
Yasemin Akış
Orhan Akova
Melis Arıkök
Behzat Barış Asmaz
Hasret Atalay
Kerim Aydemir
Cem Baskan
Halil Başaran
Tolga Başarır
Onur Başer
Kerem Beygo
Deniz Bilgen
Serra Borançılı
Ahmet Cemil Borucu
Reyhan Bozkurt
İlkem Bölgen
Özlem Caneri
Pınar Cangir
Müge Cergel
Aykut Yunus Çakırcalı
Nazlı Çelebi
Emine Elif Çelik
Cevat Buğra Çilingir
Emrah Çoban
Serkan Çörtük
Hürü Gamze Dabağoğlu
Ayşe Demirdönder
Enver Batu Dölay
Aziz Çağlar Erdoğan
Çiğdem Eren
Hulusi Hakan Eren
Sadık Tan Ergen
Ercan Ergüzel
Zeynep Ersel
Evrim Ersoy
Fahrettin G Ertik
Burçak Ertimur
Nimet Eryiğit
Özge Eryüksel
Arzu Esin
Güçlü Eşsiz
Emre Evren
Zeynep Burcu Gücelioğlu
Gözde Güleryüz
İdil Gürsel
Röstem Hairedin
Çağdaş Hurda
Ergin İren
Mehmet İzci
Ceren Kantarcı
Üner Karabıyık
Egemen Selçuk Karaduman
Pınar Kart
İsmet Kartal
Yusuf Kaya
Vahdi Yücel Kayaoğlu
Edibe Keleş
Kerem Keremoğlu
Esin Keskinoğlu
İnci Küçükağız
Dengiz Kürşat
Pınar Öğün
Kubilay Öncel
Ali Gürkan Öner
Hande Özcan
Serden Özcan
Oktar Özer
Emine Gülru Özerten
Müge Özgüçlü
Elif Zeynep Özkan
H.C.Poyraz Özkan
Nazlı Pehlivanlı
Mustafa Kaan Sanalan
Güray Sayın
Adnan Fuat Selekler
Serap Semercioğlu
Gökhan Serdar
Ahmet Sesigürgil
Emine Nazlı Soydaş
Gökben Süleymanoğlu
Canan Şara
Naim Şaul
Fırat Şavkılıoğlu
Serkan Şener
B.Kamil Onur Taş
Hamdi Sarp Taşkapılıoğlu
Barış Hikmet Topçu
Çiğdem Toskay Evrin
Işın Turan
Çağla Turhan
Ali İhsan Tut
Özlem Tümer
Umut Türkay
Pelin Türkmen
Barış Uludağ
Şezeral Onar Uşar
Vahide Uyar
Selim Ünal
Burcu Yar
İbrahim Yarba
Onur Yavuz
Cahide Aslı Yeğen
Harika Burcu Yeğen
Şükrü Yeşiloğlu
Kürşat Yılmaz
Ayhan Yüksel
High Honor
Kadir Acar
Esra Ada
Püren Akçalı
Deniz Akgül
Tuğcem Zeynep Arsel
Ceren Arslan
Tamer Bakıcıol
Gökçen Coşkuner
Pelin Çelik
Zeki Davut
Dilara Demir
Güneş Fatma Dinç
Ferah Renin Doğan
Selin Doğaneli
Abdullah Durak
Özlem Eraslan
Zafer Erol
Celile Itır Göğüş
Mustafa Gökhan Günbulut
Aslıhan Gürün
S Seçkin Güven
Özgür İçin
Cem Kabak
Bülent Kabakcı
Özge Kahraman
Alper Fevzi Kara
Kemal Karahan
Abdullah Kaya
Bengi Korkmaz
Kadir Sinan Köksoy
Aylin Başak Kula
Lemi Leba
Iskender Mailibayev
Ayşe Selin Malkoç
Muhammet Mercan
Nilgün Osman
Esen Öğüş
Onur Öz
Ahmet Özcan
Hakan Özdemir
Koray Emre Öztürk
Nurcan Pandir
Zerrin Pulatsü
Gülay Özlem Sayoğlu
Sitare Sezgin
Gülay Soykök
Kürşad Söylemezoğlu
Harun Sulak
Sinan Cem Şahin
Hesna İnan Tigrel
Hüseyin Tok
Elif Topkaya
Muhammet Uzun
Süleyman Burak Ünal
Hüseyin Emre Üzer
Elif Sevda Yavuz
Serhat Yılmaz
Yunus Devrim Yücehan

Economics
Faculty of Economics, Administrative, and Social Sciences  ▲ go up
Honor
Ahmet T D Aluç
Doruk Ali Arbay
Nilgün Aslan
Türker Aşkın
Defne Bulut
Hande Cergel
Eray Coşkun
Dimağ Çağıner
Mehmet Murat Delikardeş
Görkemli Demirel
Özgür Demirkol
Ahmet Alkan Dımbıloğlu
Meral Erduran
Ercan Ergüzel
Nuhşar Ertürk
Kemal Kerem Göktan
Hakan Haktanır
Beril Han
Hatice İyimaya
Eyüp Kadıoğlu
Erol Kanık
Sevgi Kılavuz
Zeki Müderrisoğlu
Hulisi Öğüt
Didem Özsoy
Selin Soylu
Kemal Sultanoğlu
Petek Şanlıtürk
Demet Şenoğlu
Selen Taftalı
Begüm Taşar
Pırıl Üstün
Bilgehan Yazıcı
Umut Serhan Yazıcı
Güçlü Kenan Yurdunol
High Honor
Oya Pınar Ardıç
Melike Sıla Arlı
Özer Asdemir
Zeynep Aydın
Atilla Levent Aydınoğlu
Muzaffer Emre Balta
Bahar Bıyıklı
İlke Bigan
Faruk Bostancı
Baha Cırcı
Pınar Çebi
Görkem Çelik
Pervin Danışık
Ufuk Devrim Demirel
Selim Ali Elekdağ
Menekşe Eminoğlu
Seda Ertaç
Bekir Burçay Erus
Pınar Fazlıoğlu
Aylin Işık
Deniz Özge İgan
Dilek Kaya
Serhat Keçeci
Rezan Koç
Zehra Zümrüt Koç
Barış Merzeci
Ayşe Okumuşgil
Onur Öz
Fatma Özgü Serttaş
Hasan Laçin Sesigürgil
Sibel Sırakaya
Gökhan Tosun
Cengiz Tuncer
Barış Uğur
Yasemin Ürkmez
Aliye Üstündağ
Şebnem Vuruşkaner
İzgi Yapıcı

Political Science and Public Administration
Faculty of Economics, Administrative, and Social Sciences  ▲ go up
Honor
Özge Ulaş Akbayır
Nurettin Altundeğer
Nurtemin Başaran
Yasemin Başaran
Umut Bozkurt
Aslıhan Eken
Bülent Eken
Sema Ergin
Dilem Gözde Erkan
Celalettin Gözel
Yusuf Gözüküçük
Gamze Gürbüzatik
Tuğba İdikut
Kazım Deniz İlktürk
Mehmet İzci
Mehmed Tahir Kaplan
Serpil Karakaya
Göknil Karataş
İlknur Kaya
Serra Nayman
Esra Ocaklı
Mehmet Özbayrak
Devrim Ebru Özboz
Didem Özçelik
Seçil Mine Özden
İfakat Özkaraca
Şule Sancar
Ayşe Saraç
Zafer Sırakaya
Aslı Sözeri
İrfan Engin Şahinbaş
Emrah Onur Şen
Mehmet Tünay Tibet
Hasan Ersin Timurci
Muhammet Sait Yavuz
Volkan Yel
Korhan Yenipazar
Bayram Ali Yıldırım
Tahir Tolga Yılmaz
Işılay Yüksel
High Honor
Berkin Altınok
Faruk Bostancı
Ali Boğaç Cicioğlu
Alper Yılmaz Dede
Nusret Sinan Evcan
Hacer Aslı Gökçora
Güniz Gürer
Başak Hasçalık
Ayşegül Hıdırlıgil
Aytaç İnanmış
Başak İnce
Petek Karatekelioğlu
Burçak Keskin
Erhan Özdemir
Selin Tuna Pamukçu
Ahmet Melih Saraçoğlu
İbrahim Sirkeci
Bahar Taşkın
Hüseyin Tok

International Relations
Faculty of Economics, Administrative, and Social Sciences  ▲ go up
Honor
Halit Dündar Akarca
İrem Akbaşak
İbrahim Mete Akbülbül
Gökhan Aldıç
Mustafa Arıkan
Yener Atakan
Ayten Atay
Fulya Melisa Aybars
Volkan Aydos
Zehra Azizbeyli
Nasri Metin Bakır
Tarık Bakır
Yeliz Baloğlu
Ozan Başaran
Olga Baydan
Gökçe Berberoğlu
Başak Bilan
Hande Burnaz
Barış Çağlar
Serkan Çağlar
Nilsel Çakmak
Berna Çam
Didem Çarman
Hayriye Gül Çelik
Özgür Çınarlı
Yasemin Çıra
Üner Dağlıer
Abdullah Deliceo
Pınar Demirtaş
Aliye Sinem Develier
Aslı Diktaş
Hakan Şükrü Doğruöz
Tunca Ekmekçi
Cevat Cahit Ener
Fatma Canan Erdoğan
Aylin Ergil
Aslıhan Ece Ergin
Besi Başak Ergüven
Feyza Erkal (erksan)
Ege Erkoçak
Erkan Ertosun
Mustafa Gökçek
Hasan Kaan Göker
Işıl Gözleveli
Yağmur Ahmet Güldere
Murat Engin Güler
Hasan Yiğit Günay
Deniz Güngen
Mine Gür
Bige Güven
Fahrünnisa Hancıoğlu
Aydın Işık
Önder Işınay
İrem İlkdoğan
Bilgehan İnce
Sarp Gürhun İnci
Ayşe Kalaycı
Mustafa İzzet Karaağaç
Serpil Karakaya
Tuncay Kardaş
Emre Karslı
Uğur Onur Keskin
Ramazan Kılınç
Tolga Kof
Remziye İ Kürkçüoğlu
Elif Levent
Ebru Mola
Ekin Oyan
Sinan Öncel
Caner Önkol
İsmail Özdemir
Hayriye Paksoy
Pelin Poyraz
İpek Zeynep Ruacan
Muzaffer Toluna Saraç
Nadide Damla Savaşada
Barış Saygın
Zeynep Sezgin
Buket Somuncu
Fahriye Gaye Somuncu
Bilgen Sütçüoğlu
Sezai Mert Şahin
İrfan Engin Şahinbaş
Ayşe Esra Şakar
Yeşim Şekerci
Hüseyin Nail Şenatalar
Pınar Tansel
Berke Taşar
Sevinç Tekindor Von Zur Mühlen
Aslıhan Tok
Aslı Uçar
Ebru Uluer
Nedim Emre Yavuzkal
Oktay Yelmen
Ayşe Ceyda Yetkin
Ahmet Yükleyen
High Honor
Onur Akalın
Orkide Deniz Akyamaç
Zeki Altıntaş
M Cüneyt Antep
Yeliz Arat
Süleyman Arı
Esat Arslan
Filiz Tutku Aydın
Ayşe Banu Aydos
İlknur Bademli
Reşat Bayer
Bestami Sadi Bilgiç
Burcu Bumin
Umut Canbaz
İrem Celtemen
Erden Ozan Cesur
Gülru Çakmak
Enise Esra Demirelli
Ercan Devekuşuoğlu
Mehmet Ali Doğan
Pelin Ekinci
Banu Eligür
Ümit Ersoy
Behice Özlem Gökakın
Hacer Aslı Gökçora
Anıl Bora İnan
Ali Kanan
Göktuğ Kara
Ferhan Karabacakoğlu
Meltem Karadeniz
Ferhat Arda Karakaya
Seda Kaya
Emel Kılıç
Sarp Kural
Ayşe Selin Malkoç
Ulaş Mangıtlı
Fatma Aysun Marangoz
Türkan Özge Onursal
Edip Öncü
Şen Esra Özçelik
Mehmet Rasih Öztürkmen
Serdar Poyraz
Remziye Şefik
İsmail Şişmanoğlu
Fatma Tangı Irkılata
Harun Tepe
Mustafa Özgür Tuna
Ayşe Bahar Turhan
Burcu Uçaray
Hasan Göksel Ülker
Mehmet Fatih Yalın
Aymin Zoral

American Culture and Literature
Faculty of Humanities and Letters  ▲ go up
Honor
Funda Akkaş
Sevgi Baykaldı
İpek Borman
Özlem Boztaş
Alper Bülbül
Hikmet Deniz Çiğdem
Merve Efeer
Sibel Gözen
Nuray Gül
Işıl Gümüş
Yasemin İçel
Evra Kahraman
Nazmi Karaova
Nazım Arda Utku
High Honor
Faruk Aydın
Nuray Bobinci
Canan Çakırlar
Devrim Erdem
Pınar Erdoğdu
Lut Karabay
Begüm Kut
Hasan Ülgen Özçivi
Ömer Özkan
Özlem Tavukçu
Cihangir Tekcan
Emine Yeşil

Archaeology
Faculty of Humanities and Letters  ▲ go up
Honor
Burcu Asena
Nermin Bünhan Bengi
Handan Eda Günay
Erel Ela Sanalan
Gülcan Yasemin Sümer
Neslihan Yılmaz
High Honor
Bülent Arıkan
Tümay Asena
Cedric Bodet
Suna Çağaptay Arıkan
Görkem Feyzioğlu
Tevfik Emre Şerifoğlu

Translation and Interpretation
Faculty of Humanities and Letters  ▲ go up
Honor
Bahar Başar
Yeşim Çaktı
Bora Çeliker
Fatoş Demirmen
Başak Eröksüz
Dilek Kaya
Betül Oğuz
Ranamarcella Özenç
Adalet Başak Özügergin
Ayşe Sapmaz
Zeynep Selen Sarper
Mehmet Ali Şanlı
Neyran Şen
Özlem Tezcan
Fatih Tokatlı
Gülden Türkgeldi
Aslı Üzmez
High Honor
Okşan Bozkır
Nesrin Ersoy
İpek Haseki
Ayşe Meltem Kısakürek
Ali Rıza Özmen
Mehmet Şahin
Devrim Yaralıoğlu

English Language and Literature
Faculty of Humanities and Letters  ▲ go up
Honor
Soner Akış
Nezihe İlke Aksoy
Gönül Verda Apaydın
Benek Arıoğlu
Arzu Aytaç
Yücel Aytemiz
Burcu Cezayirli
Banu Çelikel
Serdal Çevik
Pürlen Denen
Havva Hale Doğan
Garine Dülger
Hale Engizek
Enise Şirin Engür
Pınar Ercan
Özge Erçağlar
Duygu Erdoğan
Seda Güroğlu
Yelda Güzeler
İbrahim E Hacıfazlıoğlu
Didem Zeynep Havlioğlu
Ayşe Gül Hekimoğlu
Selen Işın
Hasene Karasaç
Murat Kınacı
Şebnem Kırmacı
Faruk Berk Kökey
Ayşe Niyazi
Seval Niyazi
Sanem Özer
İlkay Pireci
Hidayet Serdar
Gülfiz Sönmez
İbrahim Sünnetçi
Deniz Şeker
Berna Şen
Sevda Şengel
Kaan Tısoğlu
Arzu Zafer Uğurlu
Ayşe Irmak Ünal
Ceren Vural
Özlem Yaşayanlar
Aslı Yılmaz
High Honor
Hüsniye Ayça Başeğmez
Ferişte Baykan
Gözde Baykay
Burçin Çakır
Sinem Ceren Çerçiler
Bahar Çolak
Tunç Değirmencioğlu
Z.Sezen Dolanay
Evren Erdoğan
Çağrı Eşmekaya
Gülsüm Deniz Gürkan
Satılmış Serdar Hırçın
Özge Kemal
Aydın Maramuroğlu
Mehmet Emrah Oral
Burcu Öztürk
C Sıtkı Şenol
Beyhan Uygun Aytemiz

Interior Architecture and Environmental Design
Faculty of Art, Design, and Architecture  ▲ go up
Honor
Deniz Arı
Renin Arpaç
Metin Atahan
Elif Aydın
Gizem Aytaç
Engin Halis Boyar
Gökhan Bülbül
Mehmet Galip Demirkol
Esma Burçin Dengiz
Ufuk Etçioğlu
Bülent Göral
Şebnem Günen
Rıza Semih Güven
Deniz Hasırcı
Meriç Kara
Sumruhan Koçoğlu
Abdullah Bin M. Mirza
İrem Mucur
Filiz Okka
Zehra Şebnem Özgökmen
Evren Banu Özkara
Işıl Öztürkoğlu
Yalın Uluaydın
Demet Üğütmen
Pınar Yılmaz
High Honor
Can Altay
Ece Çalgüner
Ekrem Erhan Dikel
Kader Yaroğlu

Urban Design and Landscape Architecture
Faculty of Art, Design, and Architecture  ▲ go up
Honor
Defne Feridun
Sebahattin A. Gönençen
Serkan Uluşal
High Honor
Onur Dal

Graphic Design
Faculty of Art, Design, and Architecture  ▲ go up
Honor
Nameera Ahmed
Hale Aktekin
Elif Atalı
Barış Atiker
Eylem Deliceırmak
Banu Doğan
Ela Ermanav
Yalım Ersoy
İdil Güral
Meliha Ebru İldam
Nazife Karamullaoğlu
Ömer Buğrahan Kocaboğa
Hanife İdil Konur
Mehmet Atıl Kurttekin
Okan Öğetürk
Özlem Ölçer
Erol Özlevi
Cemhan Pehlivanlı
Burç Taluğ
Özgür Yiğit
High Honor
Pelin Ercan
Zeynep Zeren Göktan
Meltem Işık
Bengisu Keleşoğlu
Jakub Michalski
Arzu Özkal
Orkan Telhan

Fine Arts
Faculty of Art, Design, and Architecture  ▲ go up
Honor
Pınar Özdilek
Sabire Sırma Saltık
Selda Müge Tekin
High Honor
Eser Selen
Mürüvvet Türkyılmaz

Music
Faculty of Music and Performing Arts  ▲ go up
Honor
Erhan Birol
Fulya Çelikel
Can Delikçi
Hasan Merıç Demirkol
Müge Derya
Alp Durmaz
Ayşe Zeynep Ekinci
Zaliha Didem Erken
Uğur Gülbaharlı
Banu Günay
Ayşe Kaptan Sayın
Banu Kutlay
Naciye Senem Küçükkaragöz
İlke Malkoç
Fatma Özlem Metingü
Mertol Mutlu
Gökçen Onat
Elif Onay
Nurkan Renda
İsmail Murat Yücel
High Honor
Gökçe Altay
Atilla Atalay
Atalay Baysal
Gül Eylem Ersoy
Mert Karabey
İpek Sunar
Ayşe Taşpınar

Performing Arts
Faculty of Music and Performing Arts  ▲ go up
Honor
Erdem Akakçe
Oykun Asyalıoğlu
Alpay Kemal Atalan
Fadik Sevin Atasoy
Hüseyin Bener Bozkurt
Sinan Demirer
Gizem Erdem
Mahmut Murat Han
Emre Karayel
Bahar Kerimoğlu
Derya Keyf
Atilla Kılıç
Yasemin Öztürk
Simge Selçuk
Sinem Şahin
Özlem Turhal
Göktuğ Yalçın Yanıç
Keiko Belir Yarar
Mehmet Akif Yeşilkaya
Elif Melda Yılmaz
Kuvvet Yurdakul
High Honor
Uğur Kaya
Serhat Mustafa Kılıç
Hayriye Fulya Koçak
Başak Ulaşer

Computer Technology and Information Systems
School of Applied Technology and Management  ▲ go up
Honor
Hamid Ertuğrul Ağar
Abbas Ali Alöç
Özgür Anteplioğlu
Attila Ergökmen
Zeynep Gündüz
Ayşe Eda Gürsoy
Filiz Kandemir
Ahmet Kundak
Cem Rozental
High Honor
Sebahat Emir
Onur Mertoğlu
Neşe Şahin

Business Information Management
School of Applied Technology and Management  ▲ go up
Honor
Namık Aktaş
Halil İbrahim Eroğlu
Erkan Karpuz
Oğuz Burçin Kişmir
İdil Tümöz
Egemen Utku Uludağ
Öznur Yılmaz

Tourism and Hotel Management
School of Applied Technology and Management  ▲ go up
Honor
Sabri Arda Aker
Alp Mahir Akyüz
Burcu Altıntaş
Burak Baban
Gülşah Bastıyalı
Nevin Baysal
Selen Canoğulları
İpek Ceren
Mustafa Çerkezler
Candide Çulhaoğlu
Özlem Dikmen
İzzet Ege
Esra Ercantan
Ömer Muhsin Ersoy
Melek Ertuğrul
Banu Ceylan Ertüzün
Mehmet Fikret Fidan
Defne Gezen
İsmail Göksel Gözen
Faruk Berke Gülek
Elif Zeynep Gümüş
Çağla Gizem Güreli
Bahar Hancı
Güldehan Haser
Volkan Kantik
Necmettin Alper Karacadağ
Hakan Mehmet Kavala
Zuhal Kılıç
Zekeriya Gökhan Köksal
Hulusi Köymen
Taner Kurar
Gaye Meriç
Sait Tolga Oktay
Sait Tolga Oktay
Cenkhan Özmen
Ayşın Paşamehmetoğlu
Latif Pekol
Can Sarıkahya
Nazlı Sert
Hasan Bora Sezen
Neyir Neyla Soysal
İhsan Tanyü
Bilgen Cennet Tümen
Enis Uğur
Enver Mete Ülkü
Ali Yalçın
İlter İnanç Yavuz
Ebru Yılmaz
Faruk Yılmaz
Emel Yiğitoğulları
Süheyla Yörükoğlu
High Honor
Fulya Adalı
Deniz Agi
Mihriban Akman
Dilek Ataç
Hilal Aytemiz
Sema Bahçeci
Selin Bakanyıldız
Baha Bülbül
Suat Pamir Çelebi
Başak Denizci
Firez Eker
Melisa Erdin
Eda Eskiyapan
Zeyno Gürses
Yasemin Işık
Nogay Kanpolat
Bilge Kasırga
Adnan Tufan Kobanbay
İsmail Cem Manglay
Aydın Mizrahi
Murat Mutlu
Ahmet Özay
Şaylan Alper Özden
Tuba Öztek
Ahmet Sarper Saracoğlu
Mustafa Sinop
Yasemin Şehirli
Meltem Tümkaya
Burçin Türkkan (beyhan
Serap Yeşilsakız
Mahmut Burçak Yorulmaz

Banking and Finance
School of Applied Languages  ▲ go up
Honor
Stefan Abajoli
Defne Ağaoğlu Elbaşı
Volkan Atik
Emre Aydede
Cüneyt Ayhan
Onur Aytar
Özge Bacaklı
Haluk Balcı
Tuğçe Beylem
Tuğba Aylin Bilik
Beril Çubukçu
Özlem Doğan
Fevzi Timuçin Engin
Esra Zeynep Erdem
Güner Mert Eren
Aslıhan Gedik
Mehmet Emın Gökdel
Gaye Gülay
Ömer Gündoğdu
Nilgün Güngör
Esra Kadri
Dilek Koç
İpek Musoğlu
Özgür Olgun
Övül Örcün
Sanem Özgün
Esra Öztan
Caner Burak Öztoygar
Mustafa Şenman
Ece Şeren
Seçil Taras
Mehmet Mert Toker
Fatma Gökçen Türköz
High Honor
Nadya Akköprü
Burçin Armutlu
Gökhan Bilgin
Emre Onur Bülbül
Kemal Çetindağ
Feride Duraner
Çetin Karaca
Burak Somer
Tuğrul Sumru

Accounting Information Systems
School of Applied Languages  ▲ go up
Honor
Işık Sıtkı Hatipoğlu

Computer Technology and Programming
Vocational School of Computer Technology and Office Management  ▲ go up
Honor
Orkun Banoğlu
Özgür Tolga Baycan
Feride Ersümer
Esin Güngör
Ahmet Emre Kacar
Can Kahyaoğlu
Salih Selçuk Koçak
Tezer Efruz Özhüsrev
Eda Öztürk
Berk Tetik
Murat Tunç
Burç Ünalan
Sena Yertutmazlar
High Honor
Şerife Gül Akyurt
S. Satuk Buğra Ercilasun
Erhan Ersan
Neşe Şahin

Bureau Management and Executive Assistantship
Vocational School of Computer Technology and Office Management  ▲ go up
Honor
Deniz Aksöz
Başak Eker
Hande Işıkçı
Ayşe İlik
Muazzez İrfan
Fatih Örnek
Sabire Özyalçın
Dilşad Şahin
Fulya Şahin
Füsun Türe
Azra Pınar Yumurtacı
High Honor
Ebru Ercan
Ratibe İpek Ertözün
Esra İlik

Accounting and Taxation
Vocational School of Computer Technology and Office Management  ▲ go up
Honor
Çiğdem Adakoğlu
Canan Arslan
Uğur Aydın
Sıtkı Çelebi
Adem Metin Çubukçu
Erkan Karpuz
Pınar Tek
High Honor
Ata Özgür Çevrim
Aslı Ömerbeyoğlu

Commerce and Administration
Vocational School of Computer Technology and Office Management  ▲ go up
Honor
Nuray Kaynak
Burçin Kurt
Özgür Gökhan Küçük
Hatice Önsel Özsözen
Öznur Yılmaz

Vocational Program in Translation
School of English Language  ▲ go up
Honor
Metin Semiz
High Honor
Mercan Akdoğan

Hospitality Services
Vocational School of Tourism and Hotel Services  ▲ go up
Honor
Tuğçe Akçay
Alp Mahir Akyüz
Sevtay Müge Aldeniz
Mithat Arslan
Mete Canpolat
İpek Ceren
Aslı Esen
Seda Gönen
Başak Kılıç
Banu Kısım
Halim Köse
Selda Levent
Koray Memmi
Düriye Namal
Duygu Öner
Tolga Özdemir
Cenkhan Özmen
Ömer Öztürk
Pınar Yavuz
High Honor
Mihriban Akman
Berrin Aslan
Suat Pamir Çelebi
Zeyno Gürses
Adnan Tufan Kobanbay
Ercüment Lembet
Bengü Paçun
Meltem Tümkaya