Semester : 1997-1998 Fall

Quick Access :

Computer Engineering
Faculty of Engineering  ▲ go up
Honor
Tolga Abacı
Can Alkan
Özgür Alkaner
Simge Alpargun
İbrahim Altıntaş
Sabri Alyakut
Umut Arslan
Yılmaz Ayan
Ülkü Balcı
Mehmet Ergun Biçici
Ahmet Soydan Bilgin
Müfide Feyza Coşar
Alpaslan Coşkun
Atacan Çonduroğlu
Engin Demir
Ayten Dönmez
Barış Eker
Narin Emeksiz
Emre Erdoğan
Orkun Erol
Cesim Erten
Cüneyt Gülener
Gürcan Güleşir
Serkan Gümüş
Ferhat Güneş
Gökhan Işık
Özgür İbek
Şeyhmus İnci
Özlem İstek
Ali Karademir
Aydın Karaman
Fehmi Kaya
Özgür Kılıç
Korhan Kocabıyık
Ahmet Kocamaz
Özcan Koç
Özgür Koç
Eyüp Sabri Konak
Çağatay Kösoğlu
Mevlüt Erdem Kurul
İbrahim Mescioğlu
Barış Özbey
Özer Özkaraoğlu
Eray Özkural
Özgür Öztürk
Uğur Öztürk
Esra Satıroğlu
Ekrem Serin
Özgür Doğan Şahin
Aslı Teğmen
Ebru Tezan
Mustafa Tiryaki
Tağmaç Topal
Umut Topkara
Gökçen Tuğsuz
Eda Turan
Savaş Urhan
Şıh Hüseyin Ülger
Serdar Ünal
Tuğrul Ünsal
Gökhan Yavaş
Orhan Yıldırım
Selma Yılmaz
Barış Yılmazsoy
High Honor
Yusuf Akça
Ümit Akkuş
İsmail Sengör Altıngövde
Bertan Arı
Okan Arıkan
Barış Arslan
Gürkan Bebek
Seyit Ahmet Bolaç
Ahmet Bulut
Berkant Barla Cambazoğlu
Levent Cantürk
Orhan Çamoğlu
Makbule Filiz Çelik
Fatih Erol
Deniz Ersöz
Funda Ertunç
Buğra Gedik
Hamza Gölyeri
Aziz Gülbeden
Nazlı İkizler
Emre Kamar
Onur Karabulut
Mercan Karahan
Onur Kardeş
Yunus Kılıç
Burak Kırımer
Zeynep Kızıltan
Okan Kolak
Alper Tugay Mızrak
Berkin Özmen
Onur Özyer
Haşim Sak
Mutlu Sancaktutar
Sezgin Sucu
Ediz Şaykol
Metin Şenkal
Nazif Cihan Taş
Aykut Tekin
Serkan Tosun
Murat Tuncer
Bedirhan Urgun
Gülay Ünel
Abdullah Üstüner
Avni Güral Vural
Selim Yazıcıoğlu
Mahmut Yıldırım
Hacı Mehmet Yüksel

Electrical and Electronics Engineering
Faculty of Engineering  ▲ go up
Honor
Ömürhan Akdemir
Ahmet Akıllı
Özdemir Akın
İbrahim Akıncı
Mine Altunay
Narter Arı
Engin Avcı
Alaeddin Ahmet Aydıner
Ahmet Murat Bağcı
Ersin Bayram
Yakup Bayram
Gökhan Buturak
Ömer Dedeoğlu
Oğuz Demirci
İsmail Demirkan
Osman Burak Demiroğlu
Volkan Efe
Serhat Er
Salih Ergüt
Hüseyin Ersoy
Ersin Esen
Kerim Fouli
M Yağmur Gök
Tamer Güdü
Burhan Gülbahar
İsmail Güvenç
İbrahim Hökelek
Taner İncirci
Özkan Kara
Kerem Karadayı
Ulaş Karakoç
Egemen Değer Kavak
Onur Kesten
Ali Taha Koç
Okan Koçak
Zafer Korkulu
Mehmet Koyutürk
Coşkun Mermer
Melih Odabaş
Erhan Özalevli
M.Mustafa Özdal
Battal Özdemir
Mustafa Özdemir
Bülent Özel
Murat Ersin Özgüler
Alper Kürşat Öztürk
Ozan Solmaz
Taner Sümesağlam
Cem Şahin
Ergün Şimşek
Koray Tap
Duygu Tosun
Dursun İlhan Tüfekçi
Serkan Yeşildağ
İsmail Yılmaz
High Honor
Umut Akdemir
Toygar Akgün
Akın Aktürk
Yeliz Akyıldız
Süleyman Altundaş
Haluk Altunel
Tarık Arıcı
Mustafa Arısoylu
Evren Asma
Hasan Fehmi Ateş
Zafer Aydın
Aytaç Azgın
Hakan Bağcı
İsrafil Bahçeci
Selçuk Baktır
Aziz Ümit Batur
Barış Bayram
Ali Cengiz Beğen
Ali Bozbey
Murtaza Bulut
Bayram Bütün
Can Ceritoğlu
Volkan Cevher
Mehmet Utku Çelik
Nuri Çelik
Özgür Çetin
Sinem Çöleri
Hilmi Volkan Demir
Mehmet Umut Demirçin
Mustafa Demirhan
Burak Dindaroğlu
Çağdaş Dirik
Belma Doğdaş
Ali Özer Ercan
Onur Ergin
Selim Jürgen Ergun
Özgür Salih Ergül
Sinan Gezici
Mehmet Gündüz
Bahadır Kürşat Güntürk
Öztan Harmancı
Cantürk İşçi
Kemal Karakayalı
Tufan Coşkun Karalar
Ulaş Karaöz
Onur Kaya
Alper Kiraz
Süleyman S Kozat
Egemen Kurdoğlu
Mehmet Küçükgöz
Tolga Memioğlu
Mesut Meterelliyöz
Selma Mutlu
Aydoğan Özcan
Ömer Faruk Özer
Özlem Özgün
Burak Subaşı
Özgür Şahin
Sinan Taşdöken
Mehmet Tekkaya
Deniz Yavuz Tokgöz
Emrah Tomur
İsmail Baha Tutar
Ahmet Erdem Ültanır
Fatih Ünlü
Levent Yakay
Ali Ekber Yılmaz
Tolga Yurga
Günay Yurtsever
Serdar Yüksel

Industrial Engineering
Faculty of Engineering  ▲ go up
Honor
Hüseyin İnan Acılıoğlu
Bahadır Alıcı
Fatma Zeynep Alişan
Kürşad Asdemir
Ali Ataksoy
Zeynep Canan Aydemir
Serkan Ayvaz
Büşra Bali
Ahsen Barbaros
Mehmet Utku Barın
Halil Bayrak
Onur Boyabatlı
Önder Bulut
Naim Tolga Buluttekin
Ahmet Çalışkan
Aytül Çatal
Arda Çetiner
Sadık Çulcuoğlu
Mustafa Kerem Darıcı
Devrim Dirik
Nilay Dönmez
Ziya Eken
Hakan Er
Hasan Erdal
Güneş Erdoğan
İbrahim Erkmen
Mürüvvet Melek Fındıkoğlu
Egemen Genç
Tolga Genç
Uygar Gül
Hakan Gültekin
Hazim Gümrükçüler
Ömer Güneş
Sinan Gürel
Başar Horasan
Deniz Işık
Taylan İlhan
Elif İncekara
Şeyhmus İnci
Hakan Karabulut
Osman Karslıoğlu
Sündüz Keleş
Asım Göker Keskin
Ömer Batuhan Kızılışık
Cem Koray
Kutluğ Bilge Kösehan
Rabia Köylü Kayan
Levent Kutoğlu
İbrahim Kürkçü
Mehmet Miman
Süleyman Öz
Gökçe Özcan
Sait Sinan Özcan
Burcu Özçam
Serhan Özhan
Ongun Can Özkaya
Duygu Pekbey
Habib Salkaya
Barış Selçuk
Özge Şahin
Cem Şenoğlu
Burak Şimşek
Ünay Tamgaç
Burak Tarcan
Semih Tartaroğlu
Tolga Tezcan
Uğur Torun
Mehmet Tunç
Akıner Tüzüner
Serkan Ülgen
Muhammed Ali Ülkü
Ali Varışlı
Ali Yaşar
Hesna Müge Yayla
Gonca Yıldırım
Köksal Yılmaz
Banu Yüksel Özkaya
High Honor
Özlem Akpınar
Burak Ali Aksu
Tuba Aktaran
Uğur Tuncay Alparslan
Nihat Altıntaş
Mehmet Emin Atalay
Tolon Canpolat Aydos
Niyazi Onur Bakır
Ahmet Reha Botsalı
Mustafa Cansever
Selin Cerav
Can Çakıroğulları
Sabri Çelik
Ceyhun Bora Durdu
Yılmaz Düşünür
Sertan Eratay
Orhan Gencel
Nuri Gökcek
Bülent Güler
İsa Emin Hafalır
Çağrı Haksöz
Hasan Çağrı Işık
Duygu Kaplan
Özgür Kaya
İlker E Kayhan
Onur Keçecigil
Bora Kolfal
Fatih Mutlu
Osman Kerem Mutlu
Sibel Öçal
Nuri Sercan Özbay
Ali Kemal Parlaktürk
Barış Pazarbaşı
Ercan Sakarya
Kamil Umut Sargut
Gökhan Sarı
Hakan Serçe
Kemal Özgür Şahin
Gülçehre Temel
Nurşen Töre
Aydın Ünal
Oğuzhan Vıcıl
Onur Yetkinel
Hikmet Can Yılmazsoy
Mustafa Eray Yücel
Cem Sonat Yüksel

Physics
Faculty of Science  ▲ go up
Honor
Önder Bilgiç
Barış Çetin
Osman Çizmeci
Ahmet Diril
Engin Durgun
Erhan Erdemir
Oğuzhan Gürlü
Onur Kılıç
Öner Kozan
Erdem Öz
Şule Özek
Kadir İlker Şen
Özgür Türel
Emin Yeltepe
Aycan Yurtsever
High Honor
Salih Adem
Taner Akgün
Hatice Altuğ
Sinan Arslan
Hüseyin Gökcan
Erhan Yenilmez
Hasan Yüksel

Chemistry
Faculty of Science  ▲ go up
Honor
Burcu Anıl
Tülay Aygan
Fatih Büyükserin
Özlem Demir
Tanyel Kızıltepe
Mustafa Umut Küçükkal
Hakan Vural
High Honor
Avni Anıl Arğun
Şule Atahan
Özgür Birer
Mustafa Demirplak
Emrah Özensoy

Mathematics
Faculty of Science  ▲ go up
Honor
Murat Atlamaz
Musa Ayar
Hamza Ayer
Serap Cansızoğlu
Kerem Çakırer
Ali Demir
Ayşe Mutlu Derya
Esra Durceylan
Caner Kazancı
Suat Namlı
Yasin Özçelik
Metin Özkan
H.Alpaslan Peker
Nuray Tuğrul
Barış Yalçın
Umud Devrim Yalçın
Deniz Yıldırım
Bülent Yılmaz
High Honor
Burhan Biner
Yasemin Dede
Naci Aytek Erdil
Mehmet Nail Eriş
Kemal Ilgar Eroğlu
Aliekber Gürel
Uğur Madran
Han Nazmi Özsöylev
Hilal Şimşek
Bayram Yenikaya
Bahattin Yıldız

Molecular Biology and Genetics
Faculty of Science  ▲ go up
Honor
Fatih Akdemir
Özgün Babur
Ahmet Ertuğrul Cansızoğlu
Rifat Süha Koçoğlu
Yavuz Oktay
Elçin Ünal
Mustafa Naci Yazıcıoğlu
Alper Yılmaz
High Honor
Demet Araç
Ayşe Begüm Aslantaş
Deniz Atasoy
Barış Bingöl
Murat Çokol
Seda Çöl
Emek Demir
Ahmet Murat Denli
Sevinç Ercan
Fazıla Pınar Erciyaş
Ulaş Karaöz
Bilal Ersen Kerman
Arif Kırmızıtaş
Salih Sılay Koçer
Sıla Konur
Esin Kutluay
Dilhan Öncel
Bilge Özaydın
Abdullah Özer
Engin Özkan
Devrim Pesen
Navdar Sever
Turgay Tekinay

Management
Faculty of Business Administration  ▲ go up
Honor
Salim Ahmed
Özlem Ekin Akbay
Hicran Akdeniz
Aziz Akgül
Alper Akman
Orhan Akova
Mehmetcan Akpınar
Vehbi Demir Aksoy
Rahmi Oktay Altunergil
Koray Aral
Bilal Aslan
Behzat Barış Asmaz
Mustafa Avcı
Seven Bige Ayan
Kerim Aydemir
Gülay Aydın
Ceylan Ayrım
Onur Başer
Nafiz Baysal
Recep Beller
Özdemir Ogan Bilgiç
Reyhan Bozkurt
Naime Nergis Büyükkınacı
Başak Eda Camcı
Pınar Cangir
Müge Cergel
Emin Coşkuner
Benay Çelebi
Funda Çelikel
Tuğçe Demir
Ayşe Demirdönder
Güray Doğan Doğanoğlu
Enver Batu Dölay
Sibel Fatma Elekdağ
Nur Tuğçe Elioğlu
Zeynep Ebru Erdem
Selin Erden
Aziz Çağlar Erdoğan
Ömer Erdoğan
Sait Ergin
Recep Erkan
Fatih Mert Erkut
Hamdi Tunç Erman
Nimet Eryiğit
Yasemin Eskiyapan
Tolga Falahat
Zeynep Burcu Gücelioğlu
Elif Güçlüten
Gözde Güleryüz
Ferhat Gündüz
S.Bilge Güngör
Yasemen Güven
Serpil Halıcı
Ayşe Evren Hoşgör
Çağdaş Hurda
Onur Işık
Altan İlkuçan
Müjde Zafer İnanç
Gökhan İzmirli
Cem Kara
Üner Karabıyık
Kemal Karahan
Burçal Kavkeralp
Ertuğrul Bertan Kaya
Barış Kayabınar
Ceren Kayın
Nurettin Kilci
Ömür Koca
Abdullah Korkmaz
Iskender Mailibayev
Ahmet Yasin Milli
Selami Murat Moral
Yasin Müsafir
Burcu Oğuzkan
Gülşah Olcay
Alp Onuralp
Önder Öbek
Ali Gürkan Öner
Onur Öz
Pınar Özçelik
Ferda Nur Özdemir
Emine Gülru Özerten
Elif Özmen
Ceren Pamuk
Emine Sedef Refiğ
Arif Orçun Sakarya
Serkan Sayar
Ahmet Sesigürgil
Çağla Sipahi
Nağme Sivri
Fehmi Alper Son
Cenk Sönmezsoy
Harun Sulak
Canan Şara
Fırat Şavkılıoğlu
Beyza Şekerci
Serkan Şener
Mustafa S Şenkardeşler
Ebru Tahtabacak
Müge Tankal
Burcu Tarhan
Taygun Tatlıcıoğlu
Burak Tokcan
Batuhan Tufan
Güven Tunalı
Aziz Egemen Tunç
Işın Turan
Pınar Turan
Duygu Tüfekçioğlu
Sarp Uçak
Doğa Ulaş
Ayşe Gözde Ural
Münevver Utku
Ebru Uygun
Süleyman Burak Ünal
Zeynep Esra Üstün
Burcu Yar
Nevra Yazıcıgil
Şükrü Yeşiloğlu
Nur Sezen Yılmaz
High Honor
Kadir Acar
Esra Ada
Levent Afşar
Bekir Akdemir
Deniz Akgül
Selim Akiş
Başak Arıcan
Ceren Arslan
Erhan Artuç
Abdullah Atacan
Oğuz Günay Bakkal
Cem Baskan
Halil Başaran
Kerem Beygo
Harika Birinci
Gökçen Coşkuner
Nazlı Çelebi
Reha Çırak
Ferah Renin Doğan
Abdullah Durak
Mustafa A Dursun
Gürkan Ensari
Zafer Erol
S.Kelami Ertan
Fahrettin G Ertik
Mehmet Ertürk
Özge Eryüksel
Arzu Esin
Celile Itır Göğüş
Mustafa Gökhan Günbulut
Osman Selçuk Gündoğdu
Aslıhan Gürün
Ayşe Haskınacı
Yelda Helvacıoğlu
Özgür İçin
Özgür İldeniz
Tolga İnsel
Mehmet İzci
Zeynep Kabadayı
Cem Kabak
Bülent Kabakcı
İsmet Kartal
Abdullah Kaya
Vahdi Yücel Kayaoğlu
Kerem Keremoğlu
Bengi Korkmaz
Kadir Sinan Köksoy
Aylin Başak Kula
Onur Kurak
Evrim Kutal
Dengiz Kürşat
Ayşe Selin Malkoç
Recep Efe Mocan
Pınar Öğün
Esen Öğüş
Armağan Önal
Onur Öz
Ahmet Özcan
Hakan Özdemir
Selin Özyürek
Gökhan Serdar
Gülay Soykök
Sinan Cem Şahin
Yusuf Şengür
Bedia Sanem Şimşek
B.Kamil Onur Taş
Hüseyin Tok
Işıl Tuğrul
Özlem Tümer
Aydın Uçaroğlu
Şezeral Onar Uşar
Muhammet Uzun
Hüseyin Emre Üzer
Behruzcan Vatandost
Ayşe Başak Yakış
Elif Sevda Yavuz
Harika Burcu Yeğen
Ebru Yıldız
Serhat Yılmaz

Economics
Faculty of Economics, Administrative, and Social Sciences  ▲ go up
Honor
Esin Akkuzugil
Ersem Akyol
Ahmet T D Aluç
Doruk Ali Arbay
Deniz Arslan
Özer Asdemir
İ Gökhan Atılgan
Ali Ayçiçek
Muzaffer Emre Balta
Uluhan Başağa
Deniz Bayraktutan
Bahar Bıyıklı
Fatma Gül Biçer
Hande Cergel
Eray Coşkun
Dimağ Çağıner
Zeynep Çubuk
Pervin Danışık
Görkemli Demirel
Ufuk Devrim Demirel
Petek Elgin
Deren Ercoşkun
Sencer Fatih Hızıroğlu
Çağlar Kamu
Şefika Müge Kılınçkale
Ayşe Okumuşgil
Özgür Özbalaban
Hüseyin Özdemir
Ömer Özkaramete
Engin San
Emre Saral
Esra Sevinç
Mine Soyarslan
Selin Soylu
Batuhan Tufan
Çiğdem Turan
Mehmet Selim Ünal
Hüseyin Yapıcı
İzgi Yapıcı
High Honor
Melike Sıla Arlı
Erhan Artuç
Özlem Aytaç
İlke Bigan
Emine Boz
Baha Cırcı
Aylin Çakılcıyan
Pınar Çebi
Menekşe Eminoğlu
Korhan Kadri Ergönül
Seda Ertaç
Bekir Burçay Erus
Pınar Fazlıoğlu
Zeynep Gözüm
Osman Selçuk Gündoğdu
Turhan Güngör
Deniz Özge İgan
Serhat Keçeci
Zehra Zümrüt Koç
Zeki Müderrisoğlu
Hulisi Öğüt
Fatma Özgü Serttaş
Sibel Sırakaya
Didem Şahin
Yasin Şahin
Petek Şanlıtürk
Demet Şenoğlu
Gökhan Tosun
Sezin Ulusoy
Pırıl Üstün
Aliye Üstündağ
Behruzcan Vatandost
Meryem Nergis Yalçınkaya
Derya Yalım
Emre Can Yüceoğlu

Political Science and Public Administration
Faculty of Economics, Administrative, and Social Sciences  ▲ go up
Honor
Yunus Aksoy
Gamze Baray
Hale Nur Bayraktaroğlu
Engin Bitik
Umut Bozkurt
Hülya Ceylan
İsa Çamyar
Funda Çelikel
Yeşim Çörtük
Fatih Demir
Aslıhan Eken
Umut Ekincioğlu
Sema Ergin
Nusret Sinan Evcan
Burcu Gezgör
Tolga Kırkoyun
Neslişah Koç
Gül İrem Okumuş
Kıvanç Özer
İfakat Özkaraca
Umut Öztürk
Aslı Pakfiliz
Selin Tuna Pamukçu
Koray Pulatsü
Ayşe Saraç
Bayram Selvi
Zafer Sırakaya
Yelda Şahin
Emrah Onur Şen
Hakan Tekkan
Ahmet Tolga Türker
Gültekin Uysal
Rahim Uysal
Mine Yaman
Göksel Yaşar
Muhammet Yazıcı
Bayram Ali Yıldırım
High Honor
Sevgi Akarçeşme
Çağlayan Ayhan
Berker Cengay
Ali Boğaç Cicioğlu
Zeyneb Çağlıyan İçener
Bilge Duman
Can Gökçer
Yusuf Gözüküçük
Gamze Gürbüzatik
Aytaç İnanmış
Başak İnce
Petek Karatekelioğlu
Burçak Keskin
Serra Nayman
Devrim Ebru Özboz
Erhan Özdemir
Bahar Taşkın
Başak Teksoy
Etga Uğur
Atilla Ulusu
Volkan Yel
Türker Yörükçüoğlu

International Relations
Faculty of Economics, Administrative, and Social Sciences  ▲ go up
Honor
Hüsnü Ada
Anıl Akalın
İrem Akbaşak
Melike Aktaş
Mustafa Arıkan
Ayten Atay
Fulya Melisa Aybars
Şeyda Aykulteli
Zehra Azizbeyli
Gamze Baray
Ozan Başaran
Meryem Pelin Birkan
Ali Devrim Birlik
Mehmet Kerem Bozbey
Zeynep Boztaş
Burcu Bumin
Melis Mazlume Celayir
Erden Ozan Cesur
Mustafa Çağatay
Orkun Çınar
Aliye Sinem Develier
Sevin Elekdağ
Engin Ersoy
Ümit Ersoy
Erkan Ertosun
Ali Eşkinat
Hacer Aslı Gökçora
Hüseyin Gümrükçüler
Ahmet Ziya Gündüz
Mine Gür
Murat Gürsoy
Pembegül Haliloğulları
Fahrünnisa Hancıoğlu
Burçun Serra İmir
Bilgehan İnce
Avni Alper Kançın
Abdulbaki Karakeçili
Mehmet Oğuz Kıcıman
Ramazan Kılınç
Işıl Koç
Remziye İ Kürkçüoğlu
Mehmet Mecitoğlu
Evren Olcay
Çağla Ozankaya
Sinan Öncel
İsmail Özdemir
Mehmet Fatih Öziş
Aslı Pakfiliz
Hayriye Paksoy
Evren Saraç
Melis Sevinir
Selim Sicimoğlu
Aslıhan Su
Evren Subaşı
Bilgen Sütçüoğlu
Tuğba Şafak
Hüseyin Nail Şenatalar
Özge Tansöker
Ayşem Biriz Tokat
Ela Tontu
Ali Kılıçarslan Topuz
Moustafa Tzoukal
Didem Üzümcüoğlu
Suna Yalaz
Ersan Yaşar
Hande Beyza Yenigün
Seçil Yılmaz
Mübeccel Yücesan
Meltem Yüksel
Eren Yüzbaşıoğlu
High Honor
Eda Akalın
Halit Dündar Akarca
Yeliz Arat
Süleyman Arı
Esat Arslan
Yener Atakan
Filiz Tutku Aydın
Taner Ayılmaz
İlknur Bademli
İbrahim Levent Bal
Yeliz Baloğlu
İdil Baysal
Umut Canbaz
Hatice Müge Cantekin
Umut Certel
Barış Çağlar
Gülru Çakmak
Didem Çarman
Enise Esra Demirelli
Gözde Doğan
Mehmet Ali Doğan
Hakan Şükrü Doğruöz
Oya Ecevit
Özlem Ekmekçiler
Fatma Canan Erdoğan
Aslıhan Ece Ergin
Feyza Erkal (erksan)
Mustafa Gökçek
Hasan Yiğit Günay
Teymur Hüseyin
Önder Işınay
İrem İlkdoğan
Anıl Bora İnan
Sarp Gürhun İnci
Ayşe Kalaycı
Ali Kanan
Göktuğ Kara
Barış Karaağaç
Doğa Kayalar
Ömer Kocaman
Burak Cem Konduk
Sarp Kural
Elif Levent
Ayşe Selin Malkoç
Ulaş Mangıtlı
Türkan Özge Onursal
Barış Otruş
Şen Esra Özçelik
Didem Özkan
Niyazi Özpehriz
Serdar Poyraz
İpek Zeynep Ruacan
Binnaz Saktanber
Buket Somuncu
Fahriye Gaye Somuncu
Remziye Şefik
Yeşim Şekerci
İsmail Şişmanoğlu
Fatma Tangı Irkılata
Pınar Tansel
Berke Taşar
Sevinç Tekindor Von Zur Mühlen
Başak Teksoy
Harun Tepe
Mustafa Özgür Tuna
Burcu Uçaray
Etga Uğur
Hasan Göksel Ülker
Arman Varol
Saime Ayçe Yalçın
Mehmet Fatih Yalın
Aygen Yenigün
Ayşe Ceyda Yetkin
Ahmet Yükleyen

American Culture and Literature
Faculty of Humanities and Letters  ▲ go up
Honor
Fatma Senem Akkaya
Burak Galip Akkurt
Didem Altaş
Pelin Arsal
Ebru Atmaca
Sevgi Baykaldı
Gökhan Baykan
Halil Yiğit Berk
Aylin Bozkurt
Çağla Çakır
Hikmet Deniz Çiğdem
Funda Dalgıç
Tuğrul Dönmez
Fatoş Düveroğlu
Levent Ercan
Nuray Gül
Nazmi Karaova
Bedir Yaprak Kasidecioğlu
Göknur Olguner
Tuğba Özdoğan
Sevilay Özgün
Ece Pazarbaşı
Serra Şaşmaz
Aslı Şentürk
Meltem Tan
Cennet Tefenlili
Reyhan Toprak
S.Sitare Turgut
Elif Vardarbaş
Evrim Yavuz
Özge Yıldırım
Özlem Yılmaztürk
High Honor
Nuray Bobinci
İpek Borman
Özlem Boztaş
Turgut Emre Çakır
Canan Çakırlar
Merve Efeer
Devrim Erdem
Pınar Erdoğdu
Burçak Gökoluk
Yasemin İçel
Begüm Kut
Esra Pakin
Sevil Tomur
Yasemin Uzunefe
Emine Yeşil

Archaeology
Faculty of Humanities and Letters  ▲ go up
Honor
Tümay Asena
Cedric Bodet
Çiler Çilingiroğlu
Utku Soner Çuhadaroğlu
Pınar Işıl Koralp
M Fatih Selvi
Şehnaz Deniz Soyarslan
Ebru Zaman Pekdağ
High Honor
Nermin Bünhan Bengi
Suna Çağaptay Arıkan
Kadriye Günaydın
Ayşe Işıl Olgunsoy
Tevfik Emre Şerifoğlu
Neslihan Yılmaz

Translation and Interpretation
Faculty of Humanities and Letters  ▲ go up
Honor
Zeynep Alp
Bahar Başar
Nejla Burnazoğlu
Doğa Buzluk
Fatoş Demirmen
Başak Eröksüz
Dilara Ertuğrul
Nesime Ayşe Ertürk
Zeynep Gürsoy
Dilek Kaya
Erinç Kocagil
Didem Özbakan
Nihal Özdemir
Ranamarcella Özenç
Nihan Selcen Selçuk
Mehmet Ali Şanlı
Gülden Türkgeldi
Aslı Üzmez
Devrim Yaralıoğlu
Azize Yaylaönü
High Honor
Arzu Alkan
Deniz Başkaya
Arzu Başkonuş
Okşan Bozkır
Ahu Selin Erkul
Nesrin Ersoy
İpek Haseki
Ayşe Meltem Kısakürek
Betül Oğuz
Sera Öner
Ali Rıza Özmen
Adalet Başak Özügergin
Zehra Sözer
Mehmet Şahin
Neyran Şen
Özlem Tezcan
Fatih Tokatlı

English Language and Literature
Faculty of Humanities and Letters  ▲ go up
Honor
Ayşen Ağbaş
Hülya Akın
Soner Akış
Banu Akyol
Lale Özlem Altunbaş
Cavit Saygın Ataoğul
Yücel Aytemiz
Deniz Emrah Baykal
Gökçe Berkkan
Burcu Cezayirli
Mehmet Çağlar
Burçin Çakır
Tunç Değirmencioğlu
Sudi Sinan Döven
Özlem Duman
Pınar Ercan
Gül Ersoy
Zabide Güven Gürgünoğlu
Işıl Hoşgör
Selen Işın
Elif Emine Kahraman
Nihan Kozanoğlu
Olgaokan Okan
Kamer Parseğ Okmıhçıyan
Engin Özat
Burcu Öztürk
Banu Sarışen
Hidayet Serdar
Yasemin Şahin
Ayşe Lale Şıvgın
Yasemin Tekbaş
Kaan Tısoğlu
Neşem Tirali
Nazlı Tolunay
Sevde Nildem Yazıcı
Hasan Yılmaz
Nuray Yılmaz
Onur Yiğit
Banu Yüksel
High Honor
İbrahim Acar
Benek Arıoğlu
Arzu Aytaç
Ferişte Baykan
Sinem Ceren Çerçiler
Bahar Çolak
Havva Hale Doğan
Z.Sezen Dolanay
Hülya Dündar
Evren Erdoğan
Mithat Engin Girgin
Didem Zeynep Havlioğlu
Satılmış Serdar Hırçın
Nur Işıklı
Candan Kayalan
Gülsüm Ezgi Korkmaz
Aydın Maramuroğlu
Mehmet Emrah Oral
Sanem Özer
İlkay Pireci
Gülfiz Sönmez
Deniz Şeker
C Sıtkı Şenol
Pınar Gökçen Türker
Beyhan Uygun Aytemiz
Burcu Yıldırım

Interior Architecture and Environmental Design
Faculty of Art, Design, and Architecture  ▲ go up
Honor
Meltem Arslan
Bilal İlkay Aslan
Çiğdem Aydın
Sarp Bekit
Hande Büyükpamukçu
Sıtkı Tankut Can
Mete Çakan
Armağan Çatladı
Esma Burçin Dengiz
Ekrem Erhan Dikel
Arda Deniz Doğru
Ahmet Semih Ergezer
Baran Horoz
İrem Kaya
Defne Kocabıyıkoğlu
Hüseyin Tolga Koyuncugil
Melahat Küçükarslan
Mustafa Saltuk Özemir
Evren Banu Özkara
Fatih Özsoy
İsmail Murat Saltıpınar
Emre Seles
Yalın Uluaydın
Mehmet Abdullah Uzer
Tuba Yalçın
Burcu Yalçınkaya
Tolga Yapar
Ceren Yazgan
Ece İdil Yazıcı
Elçin Yörük
High Honor
Didem Devranoğlu
Ahmet Bahadır Güvenç
Fikriye Pelin Kurtul

Urban Design and Landscape Architecture
Faculty of Art, Design, and Architecture  ▲ go up
Honor
Berke Atay
Defne Feridun
Ebru Gürler
Ayfer Deniz Kaya
Hayal Memik

Graphic Design
Faculty of Art, Design, and Architecture  ▲ go up
Honor
Cüret Aksoylugil
Barış Atiker
Eda Eminağa
Ardan Erguven
Ali Burak Erkan
Burak Günsev
İdil Güral
Naşide Güneş Ilıcak
Çiğdem İncesu
Nazife Karamullaoğlu
Okan Kulga
Çağlar Önder
Arzu Özkal
Çiğdem Paykoç
Sinan Sayın
Funda Şenova Tunalı
Engin Şevket
İpek Torun
High Honor
Özlem Duygu
Fulya Ertem
Meltem Işık
Jakub Michalski
Orkan Telhan
Erdem Yücel

Fine Arts
Faculty of Art, Design, and Architecture  ▲ go up
Honor
Başak Kaptan
Selda Müge Tekin
Neşe Toker
High Honor
Sabire Sırma Saltık

Music
Faculty of Music and Performing Arts  ▲ go up
Honor
Cansu Abazaoğlu
Güldem Afyon
Banu Akkerman Yeşilyurt
Sara Hande Akkoç
Damla Atasev
Erdem Baydar
Mustafa Bor
Seyhan Cihangir
Can Delikçi
Evrim Demirel
Müge Derya
Ayşe Zeynep Ekinci
Burçin Elverdi
Ayşe Özge Erdem
Gül Eylem Ersoy
Deniz Gölpunar
Berke Hitay
Ayşe Kaptan Sayın
Özgecan Karadağlı
Sevgi Kıvrak
Banu Kutlay
Naciye Senem Küçükkaragöz
İlke Malkoç
Fatma Özlem Metingü
Mertol Mutlu
Gökçen Onat
Elif Onay
Fazlı Orhun Orhon
Özgür Can Özbayer
Nurkan Renda
Elif Sındır
Pırıl Şengenç
Ayşe Taşpınar
Hande Tezcanlı
F.Mustafa Tınç
Beril Tutkun
Emek Yalın
High Honor
Atalay Baysal
Fulya Çelikel
Derya Deniz
Sadık Uğraş Durmus
Berkant Gençkal
Banu Günay
Nazif Kerem Güroğlu
Joshua Hannum Izzard
Mert Karabey
Ezgi Kasapoğlu
Ateş Kırkan
Tülay Uyar

Performing Arts
Faculty of Music and Performing Arts  ▲ go up
Honor
Alpay Kemal Atalan
Hüseyin Bener Bozkurt
Sinan Demirer
Cevat Duman
Gizem Erdem
Mahmut Murat Han
Emre Karayel
Hande Keçeci
Bahar Kerimoğlu
Derya Keyf
Hatice Sinem Kocabıyık
Bilge Çağman Pala
Simge Selçuk
Sinem Şahin
Cafer Cenker Şen
Özlem Turhal
Başak Ulaşer
Keiko Belir Yarar
Mehmet Akif Yeşilkaya
Kuvvet Yurdakul
High Honor
Erdem Akakçe
Fadik Sevin Atasoy
Serhat Mustafa Kılıç
Hayriye Fulya Koçak
Yasemin Öztürk

Information Systems and Technologies
School of Applied Technology and Management  ▲ go up
Honor
Hamid Ertuğrul Ağar
Aslı Celebcioğlu
Mine Selin Cemiloğlu
Sema Çevikoğlu
Sebahat Emir
Tomris Aylin Girayalp
Öz Kaya
Cem Kızıldağ
Cenk Kızıldağ
Özgü Önel
Can Özcan
Burcu Özdoğru
Aymin Yeşne Savaş
Neşe Şahin
High Honor
Attila Ergökmen
Zeynep Gündüz
Ayşe Eda Gürsoy
Ahmet Kundak
Onur Mertoğlu

Business Information Management
School of Applied Technology and Management  ▲ go up
Honor
Tufan Akkarpat
Cüneyt Aktan
Namık Aktaş
Emre Çağlar
Turgay Doğanlar
Şehnaz Kınacı
Oğuz Burçin Kişmir
İlanit Levi
Murat Bahadır Narter
Gamze Önder
Olcay Öztürk
High Honor
İdil Tümöz
Baran Türkel
Egemen Utku Uludağ

Tourism and Hotel Management
School of Applied Technology and Management  ▲ go up
Honor
Ebru Akdoğan
Şevket Berk Arıerçetin
Volkan Aydoğdu
Gülşah Bastıyalı
Eda Çalışkan
Mustafa Çerkezler
Evrim Erdem
Ömer Muhsin Ersoy
Elif Zeynep Gümüş
Vitali Hulli
Hakan Mehmet Kavala
Roxana M.Tabibi
Tuba Öztekin
Enis Uğur
Ahmet Çağatay Ulamış
Tuba Uyanoğlu
Erkan Yağcı
Alp Yakal
Ali Yalçın
Beril Yenituran
Mahmut Burçak Yorulmaz
High Honor
Mihriban Akman
Serhan Aktunç
Ekin Alakent
Burcu Altıntaş
Cihad Ananı
M Gamze Arseven
Mehmet Bülent Aslan
Saime Atmaca
Seniha Hande Ceritoğlu
Hüseyin Onat Cihanoğlu
Başak Denizci
Esra Ercantan
Cengizhan Gödek
Ülgen Göksu
Funda Gülay
Demet Güngör
Yeşim Gürtanyel
Mehmet Ufuk Kaçar
Korhan Karacak
Sevim Nihan Karakimseli
İlhan Zeki Karaoğlu
Jano Kasal
Aslıhan Köseoğlu
Sait Tolga Oktay
Sait Tolga Oktay
İsmail Yalım Özdinç
Açelya Özgül
Latif Pekol
Güçlü Barış Polat
Ayşe Meltem Sağcan
İrem Uslu

Banking and Finance
School of Applied Languages  ▲ go up
Honor
Defne Ağaoğlu Elbaşı
Nadya Akköprü
Banur Zeynep Akmansoy
Emre Aydede
Cüneyt Ayhan
Özge Bacaklı
Ebru Buluş
Kadriye B Çilay
Ahmet Özgür Deva
Burak Ekmekçioğlu
Fevzi Timuçin Engin
Tuğba Erşan
Okşan Güneysu
Çetin Karaca
Ali Önder Öner
Övül Örcün
Can Öztürk
Emine Funda Saygın
Yasemin Selamoğlu
Burak Somer
Fatma Gökçen Türköz
Gülderen Ülker
Nihan Yalçınkaya
Başak Yamak
Necati Yazgan
High Honor
Burçin Armutlu
Burcu Ayberk
Onur Aytar
Naciye Bilge Bastıyalı
Gökhan Bilgin
Tuğba Aylin Bilik
Emre Onur Bülbül
Gülben Cirav
Kemal Çetindağ
Mehmet Emın Gökdel
Gaye Gülay
Semra İnanç
Atilla Karaman
Sanem Özgün
Esma Parmak
Güniz Sevim
Vaguiz Soultanbikov
Çınar Yüzügüllü

Accounting Information Systems
School of Applied Languages  ▲ go up
Honor
Mehmet Erkan Ergüven
Senem Erol
Metin Soref
Mehmet F Talu

Computer Technology and Programming
Vocational School of Computer Technology and Office Management  ▲ go up
Honor
Neşe Altınışık
Oğuz Balcı
Ramazan Kaynak
Sedat Öktem
Alpaslan Ömür
Sena Yertutmazlar
High Honor
Şerife Gül Akyurt
Burcu Çahan
Mehmet İnal
Nazlı Ebru Terzioğlu

Bureau Management and Executive Assistantship
Vocational School of Computer Technology and Office Management  ▲ go up
Honor
Fevzi Ak
Berkay Ataol
Ali Rıza Ceylan
Ebru Ercan
Ratibe İpek Ertözün
Sümbül Esgin
Tevfik Fikret Güçer
Hande Işıkçı
Ebru Macit
Şakire Orhon
Fatih Örnek
Sabire Özyalçın
Aylin Yıldırım
High Honor
Deniz Aksöz
Füsun Türe

Accounting and Taxation
Vocational School of Computer Technology and Office Management  ▲ go up
Honor
Canan Arslan
Emel Dilmaç
Tuğba Güneş
Olcay Öztürk
High Honor
Uğur Aydın
Selen Coşkun
Sıtkı Çelebi
Ata Özgür Çevrim

Commerce and Administration
Vocational School of Computer Technology and Office Management  ▲ go up
Honor
Erden Ahunbay
Derya Gönen
Selma Tekinarslan
High Honor
Kumsal Atay
Nuray Kaynak
Burçin Kurt
Demet Mutlu

Vocational Program in Translation
School of English Language  ▲ go up
Honor
Mercan Akdoğan

Hospitality Services
Vocational School of Tourism and Hotel Services  ▲ go up
Honor
Burak Akbıyık
Mithat Arslan
Murat Atuk
Zeynep Babür
Melahat Gider
Özge Kalaycıoğlu
Kemal Çınar Karapars
Koray Memmi
Ebru Özcan
Müşerref Aslı Sakızlı
İbrahim Çağlar Topal
Ahmet Çağatay Ulamış
Ferda Ülker
Muna Yücel
High Honor
Saime Atmaca